varte s majklem

Doprava a platba

Poštovné a expediční náklady

K ceně zboží účtujeme expediční poplatek dle způsobu doručení:

PPL kurýr - denní doručení: předpokládané doručení zboží mezi 8h - 18h do druhého pracovního dne (podmínkou doručení do druhého dne je objednání zboží, které je skladem, do 12h předchozího dne a platba dobírkou nebo PPL) v případě zaslání zboží na dobírku je poštovné 99 Kč, (pro objednávky nad 1500,- Kč  vc DPH doprava zdarma).

Na Slovensko - Zboží je zasíláno PPL kurýrem a doba doručení je přibližně 3 pracovní dny. Zboží na dobírku je účtováno v českých korunách a PPL automaticky převádí částku na Euro dle aktuálního kurzovního lístku. Řidiči budete platit v Eurech. Spediční poplatky i s dobírkou činí 230Kč.

Upozornění - Zboží na Slovensko je zasíláno výhradně PPL kurýrem a při dokončování objednávky při výběru způsobu dopravy je tedy nutno vybrat PPL-SLOVENSKO. Pokud i přes toto upozornění bude vybrán jiný způsob dopravy, bude automaticky upraven na dopravu pro Slovensko, tzn. PPL-SLOVENSKO.  (pro objednávky nad 3000,- Kč  vc DPH doprava zdarma).


Osobně - Zboží je možné si vyzvednou i osobně, na základě předem potvrzené objednávky učiněné v našem eshopu a po telefonickém nebo e-mailovém potvrzení o připravení zboží, v naší prodejně v Taboře.

Po-Čt 7-12 13-15h
Pá 7-11h

Doba uložení na prodejně je 7dnů.

 

-